Rozcestí

Vítejte na křižovatce. Kam byste se chtěli vydat ?


V mezizemí je krajina s lesem jehož středem je PLATAN, u jehož kořenů posedí a zmoudří nejeden poutník.., o pět mil dál je louka kde roste MODROKVÍTEK* – Združení umělců všeho druhu , pod jeho hlavičkou provozujeme herní server LINEAGE II.
Svět je nazván LIONNA, pokud se tam chcete vydat klikněte TADY

* Modrokvítek je náš spolek, více info níže.↓


Modrokvítek (Modrokvítek, z. s.) je spolek, který vznikl sdružením tří umělců Petra Borusíka, Michaela Boka a Pavlíny Bokové. Spolek se zabývá vzděláváním, přírodou, uměním, a další všedružnou činností. Více se dozvíte přímo na našich stránkách KLIKNUTÍM ZDE. spolek oficiálně vznikl 15.11.2018 jak se můžete dočíst TU.


Jsou i další místa.. Tak například v zapadlém přístavu kde voní moře a vrzají lodní paluby najdete TRHOVCE se zbožím všeho druhu.
Elektronika, Rukodělné výrobky, Mantilky, Knihy, Časopisy, Oblečení, Hračky, Nádobí, Pracholapky … atd. Prostě TRH.


Equilibrie je perzistentní fantasy HC RP Neverwinter ONLINE svět. Perzistentní – tedy s neustálým provozem. Je jedno zdali je ve světě dvacet postav nebo žádná, svět Equilibrie stále žije a běží v něm čas. Voda proudí v řekách a potocích, prší nebo svítí slunce, po lesích se prohánějí zvířata, v temných koutech číhají bestie, prostí lidé i šlechtici žijí své životy a pod povrchem proudí magie. Equilibrie je postavena na platformě hry Neverwinter Nights 1. VÍCE ZDE


MANTILKA – „Obnova katolické identity, tradiční Mše Svaté, dámský módní doplněk do kostela s hlubokou tradicí“. Johanky ruční práci ocení každá katolická dívka, která má vkus.
Facebook stránka (https://www.facebook.com/Mantila.mantilka/)
A tady Mantilku vyberete z mnoha barevných kombinací a koupíte:  (https://www.fler.cz/pavlinkamariejohanka)


MOČIDLEC je vesnice, část obce Pšov v okrese Karlovy Vary. Nachází se asi 4 km na východ od Pšova. Prochází zde silnice II/205. Je zde evidováno 53 adres. Facebook stránka obce: https://www.facebook.com/mocidlec/


Nevíte kde koupit na Vánoce kapra? Vyzkoušejte kapra od pana Skořepy. A pokud zrovna není zima, sníh a led, můžete přijet a zarybařit si na soukromém rybníku, klidně i bez povolenky 🙂 Nebo pokud chcete jen tak relaxovat s pohledem na vodní hladinu s šumem vodopádu a lesa navštivte Borecký Mlýn. Je to kousek od Žlutic.


HRY. Zavítali jste až sem, a nevíte coby? Vyzkoušejte si nějakou hru přímo zde na webu. Jedná se o trochu retro kategorii, dřív byly online flashové hry módní záležitost. Je možné že Vám některé hry spustit nepůjdou. Je nám líto ale od migrace webu na nové rozhraní jsou hry mimo provoz, časem to zas zprovozníme.


Kliknutím zde se dostanete na nabídku webových aplikací,
jako je například textový editor, nebo ICQ.


Na prapůvodním webu jsem provozoval databázi FILMŮ O KONÍCH, dnes již zdaleka není aktuální, ale dochovala se do dnešních dní. Pokud jste někdo kdo zrovna bádá po nějakém filmu s koněm v hlavní roli, tak se mrkněte.


HISTORIE WEBU. Tenhle web už toho má hodně za sebou, podoba se měnila v podstatě každý rok, od jednoduchého designu do pestrobarevně zbarveného rozhraní. Zajímalo by Vás jak vypadal web od svého počátku do dnešní podoby? Jestli ano, prohlídněte si jeho HISTORII v TÉTO galerii.


Na této stránce naleznete materiály ke stažení, a taky nějaký vychytávky a věci které nemusí souviset s tématikou a obsahem webu. Také si zde můžete vyzvednout svou foto-zásilku.


Přísloví které se mi líbí. Co víc říct? Prostě stránka s citáty a příslovími,
které jsou mé oblíbené, občasně tu a tam přidávám další.


Líbilo se Vám něco tady na webu? Nebo si chcete jen postesknout? Každopádně ať máte na srdci cokoli zanechte tu svůj vzkaz v NÁVŠTĚVNÍ KNIZE.
(OD MIGRACE WEBU MIMO PROVOZ)


Vstupte do galerie vtipů, vtipných obrázků, na odlehčení nálady v práci, nebo prostě jen tak pro zasmání. Obrázky neustále přibývají. Takže pokaždé najdete něco nového. Tak SMĚJTE SE. A pozor, kdo nemá rád černý humor, ať teď na nic nekliká. 🙂


Výjimeční lidé. Lidé, kteří si zde zaslouží „reklamu“. Nebo prostě zmínku. Jsou to lidé kteří mě inspirují, či jsou mými přáteli. Nebo jsou pro mě důležití svou zajímavostí.

Něco málo o těchto vyvolených osobnostech si přečtete „kliknutím na tento text“.